Kde je přístup velmi omezený a ...

Mycí rampy - mobilní myčky pneumatik pro snadné mytí pneumatik nákladních aut. Jeřáby UNIC - minipásové jeřáby. Vakuové zvedáky - vákuové přísavky na sklo. Modely aut - kovové modely stavebních strojů, nákladních aut a zemědělské techniky.

Kde je přístup velmi omezený a ...


Kde je přístup velmi omezený a ...
Otevřít v novém okně.

UNIC mini pásové jeřáby se stávají další technickou vymožeností nejen ve stavebním průmyslu. Uplatnění japonských minijeřábů je široké zvláště tam, kde je přístup velmi omezen a pracovní prostor je stísněný.

UNIC je vynikající:
- při montážích technologických celků,
- instalacích a údržbách železnic,
- montážích ocelových konstrukcí,
- pracích v tunelech,
- instalacích exponátů na výstavách. 

Mini pásové jeřáby jsou vhodné při instalací skleněných ploch společně s vakuovými rámy - z větších modelů naopak mostaři využívají s oblibou, nejen pro manipulaci s bedněním, jeřáby řady URW-506. UNIC je kombinací průkopnické konstrukce, precizního zpracování a pokroku v technologii. 

To vše tvoří tyto jeřáby neuvěřitelně kompaktní, ale přesto poskytují stejné schopnosti jako velké stroje. Všechny modely v široké škále jeřábů UNIC jsou šetrné k ekonomickým i ekologickým požadavkům. 

URW-094 UNIC je v celé řadě modelů nejmenší. Šířka 595 mm a váha 1000 kg řadí tento jeřáb k nejmenším a nejlehčím na světě. Je ideální pro manévrování v těsných pracovních prostorách. Je schopen zdvihu téměř jedné tuny s 5,49 m dlouhým ramenem ve výšce háku 5,6 m. 

URW-095 Při šířce 0,6 m je UNIC 095 určen pro přístup do interiéru. 095 se chlubí bezkonkurenční délkou ramene (8,65m) a vyložením. Kapacita 0,995 t x 3,5 m. 

URW-295 UNIC 295 je první mini pásový jeřáb distribuovaný v Evropě, který umožňuje přístup na pracoviště přes standardní domovní dveře a disponuje přitom zdvižným výkonem skoro 3 tuny. Díky řadě vestavěných bezpečnostních prvků, zahrnujících počítačově řízený hlasový varovný systém, je na nejvyšší technické úrovni. 

URW-376 UNIC 376 se skládá z šesti dílů hydraulického ramene, což mu umožňuje maximální pracovní dosah 14,45 m. Tento středně kapacitní stroj může být ovládán buď přímo ze sedadla přístroje nebo z povzdálí za použití dálkového ovládání. 

URW-506 Schopností zdvihu 3 tun do výšky 3,4 m je UNIC 506 nejvýkonnějším mezi UNIC jeřáby. Tak jako u ostatních modelů obsahujících indikátor bezpečného zatížení, i zde umožňuje obsluze toto zařízení vymezující pracovní prostor, předdefinovat pracovní zónu. Přiblížení se jejím hranicím je ještě před zastavením operace oznámeno zvukovým signálem. 

URW-706 UNIC 706 je nejnovější a největší jeřáb v celé řadě. Tento model, představený letos na BAUMĚ, dosahuje nosnosti až 6 t. Délka ramene je rekordních 22,7 m s krakorcem. Stavební a investorské noviny 2007-05

Služby
pronájem, revize, zasklívání ...
Prodej
Zajímavé akce
Zasklívání kobek na pražské Náplavce
Naše technika se stala populární i mezi širokou veřejností díky mediálně zajímavé akci, která proběhla...
Ohlédnutí za Bauma 2019
Malé video-ohlédnutí za veletrhem stavebních strojů Bauma 2019 popisující možnosti a využití minijeřábů...
VELETRH bauma 2019
8. až 14. dubna 2019 budou otevřeny brány největšího evropského veletrhu stavebních strojů BAUMA...
Bugatti Chiron v obchodním centru OC Chodov
Je skoro půlnoc, ale my teprve začínáme...chce to klidnou hlavu, jde "jen" o milion možných problémů...no...
Chcete se stát odborníkem na velkoformátové zasklívání?
Co Vás čeká?
Můžete se stát jedním z mála odborníků na velkoformátové zasklívání, špičkovým...

Všechny články ...